Asistent(ka), administrativa – brigády Uherské Hradiště

Brigáda při VŠ? Elektrotechnik v oddělení technické přípravy výroby

Přidáno: 9. října v 09:08 Zadavatel: Ray Service, a.s. Místo: Neupřesněno

Pracovník/ce přepážky - Uherské Hradiště 1

Přidáno: 9. října v 09:08 Zadavatel: Česká pošta, s.p. Místo: Neupřesněno

Brigáda při VŠ? Elektrotechnik v oddělení technické přípravy výroby

Přidáno: - Zadavatel: Ray Service, a.s. Místo: Neupřesněno

Pracovník/ce přepážky - Uherský Ostroh

Přidáno: - Zadavatel: Česká pošta, s.p. Místo: Neupřesněno

1 

(celkem 4 záznamy)


Na portálu Vzdělání.CZ naleznete seznam aktuálních brigád pro studenty, kteří si potřebují přivydělat, nebo hledají praxi při studiu. Brigáda na léto, brigády v Praze, brigády v Brně, brigády Ostrava, Plzeň a další města v České republice. Každá brigáda je ručně kontrolovaná pracovníkem Vzdělání.CZ.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…