Kategorie inzerce

Ukázat další zaměření

Brigáda prodej na vánočních trzích Frýdek Místek odměna až 2000 denně

hledáme brigádníky pro vánoční trhy ve Frýdku Místku,jako prodejce na stánky. Prodej přírodních produktů-čajů a kosmetiky-domácí provenience-jsme český výrobce a prodejce těchto produktů. Odměna formou provize. Práce i na celou dobu od 25.11.20165 do 23.12.2016 nebo na střídání případně část trhu.

info@botanico.cz

V případě zájmu nás kontaktujte a napište také Váš telefon. info@botanico.cz

Obchody, supermakety apod.

Zaměstnavatel:

PROCYON MANUFACTURE s.r.o.

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Moravskoslezský kraj

Požadujeme:

poctivost, zdraví-bude zima
Minimální požadované vzdělání:

Nabízíme:

výdělek, krásné produkty

Termín:

od 21. září

Předpokládaná mzda:

20000 Kč / úkol

Počet míst:

12

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (fajn-brigady.cz)

Na portálu Vzdělání.CZ naleznete seznam aktuálních brigád pro studenty, kteří si potřebují přivydělat, nebo hledají praxi při studiu. Brigáda na léto, brigády v Praze, brigády v Brně, brigády Ostrava, Plzeň a další města v České republice. Každá brigáda je ručně kontrolovaná pracovníkem Vzdělání.CZ.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Nečekané zážitky při stopování
O své zkušenosti z letního stopování do zemí bývalé Jugolsávie se podělil náš spolupracovník Tomáš Kolomazník. Co vás může potkat? Na co si dát pozor? A jak nízkorozpočtově se dá cestovat a zažít nečekané?
Výuka jazyků v evropských školách
Které cizí jazyky se nejčastěji vyučují v evropských školách? Od kolika let se je žáci v jednotlivých zemích začínají učit? Jaké úrovně mají dosáhnout? Jak se na výuku cizích jazyků připravují učitelé? Jaká…
Přečtěte si rozhovor s Junko Shimada - japonskou studentkou, která před třemi lety získala cenu v Hrabalovské soutěži pro mladé překladatele do japonštiny.