Kategorie inzerce

Ukázat další zaměření

Distributor/ka reklamních tiskovin v obci Jaroměřice n. Rok., již od 16ti let

Hledáme schopného a spolehlivého člověka na roznos letáků v obci Jaroměřice nad Rokytnou, jedná se o roznos letáku v termínu sobota - neděle a úterý - středa. Bydliště v této lokalitě podmínkou či vlastní auto k dojíždění. Více informací na telefonu či emailem, nástup dle dohody.

Nabízíme stabilní brigádu vhodnou opravdu pro každého - studenty, absolventy, OSVČ, matky na MD i OZP.

Manuální práce

Zaměstnavatel:

RENVY Trade s.r.o.

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Kraj Vysočina

Požadujeme:

- spolehlivost
- bydliště v dané lokalitě či vlastní auto k dojíždění do této obce
Minimální požadované vzdělání:

Nabízíme:

- dlouhodobou brigádu
- nabídku vhodnou opravdu pro každého
- férové jednání
- jistý plat

Termín:

od 21. září

Předpokládaná mzda:

0 Kč / dle domluvy

Počet míst:

1

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (fajn-brigady.cz)

Na portálu Vzdělání.CZ naleznete seznam aktuálních brigád pro studenty, kteří si potřebují přivydělat, nebo hledají praxi při studiu. Brigáda na léto, brigády v Praze, brigády v Brně, brigády Ostrava, Plzeň a další města v České republice. Každá brigáda je ručně kontrolovaná pracovníkem Vzdělání.CZ.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Nečekané zážitky při stopování
O své zkušenosti z letního stopování do zemí bývalé Jugolsávie se podělil náš spolupracovník Tomáš Kolomazník. Co vás může potkat? Na co si dát pozor? A jak nízkorozpočtově se dá cestovat a zažít nečekané?
Výuka jazyků v evropských školách
Které cizí jazyky se nejčastěji vyučují v evropských školách? Od kolika let se je žáci v jednotlivých zemích začínají učit? Jaké úrovně mají dosáhnout? Jak se na výuku cizích jazyků připravují učitelé? Jaká…
Přečtěte si rozhovor s Junko Shimada - japonskou studentkou, která před třemi lety získala cenu v Hrabalovské soutěži pro mladé překladatele do japonštiny.