Kategorie inzerce

Ukázat další zaměření

Hlídání Vinohrady

Hledáme milou Tetu pro dlouhodobé hlídání 14měsíčního chlapečka na Praze 2- Vinohrady. Hlídání 4 dny v týdnu- pondělí až čtvrtek. V pondělí a středu od 7:30 do cca 16 hodin. V úterý a čtvrtek od 7:30 do 12:30/14 hodin.

Ostatní, nespecifikováno

Zaměstnavatel:

Ing. Hana Procházková

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Praha

Požadujeme:

Požadujeme zkušenosti s hlídáním daného věku, radost z práce s dětmi, zodpovědnost, čistý rejstřík trestů, věk nad 20 let. Více informací na http://www.tetynahlidani.cz/hledate-praci
Minimální požadované vzdělání:

Nabízíme:

Práci v příjemném prostředí s respektující výchovou

Termín:

od 21. září

Předpokládaná mzda:

110 Kč / hodina

Počet míst:

1

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (fajn-brigady.cz)

Na portálu Vzdělání.CZ naleznete seznam aktuálních brigád pro studenty, kteří si potřebují přivydělat, nebo hledají praxi při studiu. Brigáda na léto, brigády v Praze, brigády v Brně, brigády Ostrava, Plzeň a další města v České republice. Každá brigáda je ručně kontrolovaná pracovníkem Vzdělání.CZ.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Výuka jazyků v evropských školách
Které cizí jazyky se nejčastěji vyučují v evropských školách? Od kolika let se je žáci v jednotlivých zemích začínají učit? Jaké úrovně mají dosáhnout? Jak se na výuku cizích jazyků připravují učitelé? Jaká…
Nečekané zážitky při stopování
O své zkušenosti z letního stopování do zemí bývalé Jugolsávie se podělil náš spolupracovník Tomáš Kolomazník. Co vás může potkat? Na co si dát pozor? A jak nízkorozpočtově se dá cestovat a zažít nečekané?
Přečtěte si rozhovor s Junko Shimada - japonskou studentkou, která před třemi lety získala cenu v Hrabalovské soutěži pro mladé překladatele do japonštiny.