Kategorie inzerce

Ukázat další zaměření

Péče o děti a domácnost na Praze 4 - Kunratice

Rodina se 3 syny ve věku 3, 6 a 9 let hledá pečovatelku a hospodyni do jejich domácnosti na Praze 4 – Kunratice (ul.Hornomlýnská). Péče o děti by spočívala v dovozu školy a na kroužky, pomoc s úkoly, doučování se s nimi převážně český jazyk a hlídání dětí I několik dní v kuse, pokud budou rodiče na zahraniční cestě. Péče o domácnost by zahrnovala práce jako nakupování, vaření, úklid a praní hlavně v případě zahraničních cest rodičů. Práce bude trochu nepravidelná na 7-10 dnů měsíčně (budou předem známy) + dalších 40 h během zbytku měsíce. Možnost cestovat s rodinou do zahraničí a ubytování v částečně oddělené části domu. Nástup od září. Požadavky: SŠ vzdělání, zkušenosti s dětmi a doučováním, ŘP, ochota vařit, nakupovat a uklízet, samostatnost a spolehlivost. Odměna: 1000 Kč/den + 120 Kč/h za hodiny navíc (cca 15 tis.měsíčně).

Ostatní, nespecifikováno

Zaměstnavatel:

Agentura Suzi s.r.o.

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Praha

Požadujeme:

SŠ vzdělání, zkušenosti s dětmi a doučováním, ŘP, ochota vařit, nakupovat a uklízet, samostatnost a spolehlivost.
Minimální požadované vzdělání:

Nabízíme:

Odměna: 1000 Kč/den + 120 Kč/h za hodiny navíc (cca 15 tis.měsíčně).

Termín:

od 25. června

Předpokládaná mzda:

15000 Kč / měsíčně

Počet míst:

1

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (fajn-brigady.cz)

Na portálu Vzdělání.CZ naleznete seznam aktuálních brigád pro studenty, kteří si potřebují přivydělat, nebo hledají praxi při studiu. Brigáda na léto, brigády v Praze, brigády v Brně, brigády Ostrava, Plzeň a další města v České republice. Každá brigáda je ručně kontrolovaná pracovníkem Vzdělání.CZ.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Letní jazykové kurzy angličtiny – Spojte horké léto s osvěžujícím kurzem!
Máte během léta prázdniny nebo v práci více času? Využijte ho k intenzivnímu studiu angličtiny! Kdo dnes umí anglický jazyk, má otevřené dveře k práci i studiu v zahraničí nebo k lepší pracovní pozici. Neváhejte tedy a…
Tréninkový kurz Nenásilné komunikace v Turecku – nadšení i zklamání v jednom
Zajímáte se o vzdělávání v multikulturním prostředí? Náš externí spolupracovník Tomáš Kolomazník pro čtenáře Vzdělání.cz sepsal své postřehy z účasti na zahraničním tréninkovém kurzu tzv. nenásilné komunikace.…