Kategorie inzerce

Ukázat další zaměření

Pomocné zámečnické práce

Pomoc při výrobě ocelových konstrukcí (balkony, brány, pergoly) a jejich montáži. Hledáme schopné a spolehlivé lidi na dlouhodobější spolupráci s možností práce na plný nebo poloviční úvazek. Svářečský průkaz výhodou, ne však podmínkou. Jedná se o práci přes týden, ne víkendy.

Manuální práce

Zaměstnavatel:

RUKOV Moravia s.r.o.

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Moravskoslezský kraj

Požadujeme:

Pracovitost, manuální zručnost, samostatnost, schopnost rychle se učit novým věcem.
Minimální požadované vzdělání:

Nabízíme:

Solidní finanční ohodnocení s možností navýšení, případně odměn, zajímavou a tvůrčí práci.

Termín:

od 23. října

Předpokládaná mzda:

80 Kč / hodina

Počet míst:

2

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (fajn-brigady.cz)

Na portálu Vzdělání.CZ naleznete seznam aktuálních brigád pro studenty, kteří si potřebují přivydělat, nebo hledají praxi při studiu. Brigáda na léto, brigády v Praze, brigády v Brně, brigády Ostrava, Plzeň a další města v České republice. Každá brigáda je ručně kontrolovaná pracovníkem Vzdělání.CZ.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…