Kategorie inzerce

Ukázat další zaměření

recepční

Tato brigáda není aktuální!

Zajištění provozu recepce menší administrativní budovy na Praze 5. Pracovní doba po - pá, 7.00 - 20.00, směny lze rozdělit po domluvě s ostatními pracovníky.

Ostatní, nespecifikováno

Zaměstnavatel:

SWBC - service, a.s.

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Praha

Požadujeme:

Příjemný vzhled a vystupování, základy AJ a PC.
Minimální požadované vzdělání:

Nabízíme:

Možnost pravidelného měsíčního výdělku v příjemném prostředí.

Termín:

od 18. října

Předpokládaná mzda:

80 Kč / hodina

Počet míst:

4

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (fajn-brigady.cz)

Na portálu Vzdělání.CZ naleznete seznam aktuálních brigád pro studenty, kteří si potřebují přivydělat, nebo hledají praxi při studiu. Brigáda na léto, brigády v Praze, brigády v Brně, brigády Ostrava, Plzeň a další města v České republice. Každá brigáda je ručně kontrolovaná pracovníkem Vzdělání.CZ.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.