Kategorie inzerce

Ukázat další zaměření

recepční

Zajištění provozu recepce menší administrativní budovy na Praze 5. Pracovní doba po - pá, 7.00 - 20.00, směny lze rozdělit po domluvě s ostatními pracovníky.

Ostatní, nespecifikováno

Zaměstnavatel:

SWBC - service, a.s.

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Praha

Požadujeme:

Příjemný vzhled a vystupování, základy AJ a PC.
Minimální požadované vzdělání:

Nabízíme:

Možnost pravidelného měsíčního výdělku v příjemném prostředí.

Termín:

od 21. srpna

Předpokládaná mzda:

80 Kč / hodina

Počet míst:

4

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (fajn-brigady.cz)

Na portálu Vzdělání.CZ naleznete seznam aktuálních brigád pro studenty, kteří si potřebují přivydělat, nebo hledají praxi při studiu. Brigáda na léto, brigády v Praze, brigády v Brně, brigády Ostrava, Plzeň a další města v České republice. Každá brigáda je ručně kontrolovaná pracovníkem Vzdělání.CZ.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…