Kategorie inzerce

Ukázat další zaměření

Stážista v advokátní kanceláři

Tato brigáda není aktuální!

Advokátní kancelář v Hradci Králové, která se specializuje na autorské, obchodní a občanské právo hledá Stážistu pro pomocné práce při přípravě právního zastoupení klentů, vzájemná spoluprace se Stážistou bude probíhat v elektronické podobě prostřednictvím emailové komunikace. Podrobněji o advokátní kanceláři - viz: http://www.akhk.cz

Asistent(ka), administrativa

Zaměstnavatel:

Pavlov Marian, Mgr.

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Královehradecký kraj

Požadujeme:

Student 5. roč. právnické fakulty nebo absolvent právnické fakulty
Minimální požadované vzdělání:

Nabízíme:

Odměna 66 Kč/ hod, předpokládaný rozsah práce do 20 hod/ měsíc

Termín:

od 18. října

Předpokládaná mzda:

66 Kč / hodina

Počet míst:

1

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (fajn-brigady.cz)

Na portálu Vzdělání.CZ naleznete seznam aktuálních brigád pro studenty, kteří si potřebují přivydělat, nebo hledají praxi při studiu. Brigáda na léto, brigády v Praze, brigády v Brně, brigády Ostrava, Plzeň a další města v České republice. Každá brigáda je ručně kontrolovaná pracovníkem Vzdělání.CZ.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…