Kategorie inzerce

Ukázat další zaměření

Úklid domácnosti - Praha- Horní Jirčany, 150,- Kč/hod.

Hledáme šikovnou slečnu/paní na úklid domácnosti rodinného domu o velikosti 5+1 v lokalitě Horní Jirčany 1 x týdně na cca 5 hod.(Dny a čas po dohodě)
Jedná se o běžný úklid domácnosti, vysávání a vytírání podlah, utírání prachu, úklid koupelny, toalety, úklid kuchyně a další po dohodě s klientem.
Nástup ihned. Jen vážní zájemci na dlouhodobou spolupráci.
Stručný životopis s fotografií zasílejte na náš email.

Ostatní, nespecifikováno

Zaměstnavatel:

Agentura Clara s.r.o.

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Praha

Požadujeme:

- Věk min.20 let
- Čistý trestní rejstřík
- Samostatnost
- Spolehlivost
- Zkušenosti s úklidem
Minimální požadované vzdělání:

Nabízíme:

- DPP
- 150,- Kč/hod.
- Dlouhodobá spolupráce

Termín:

od 23. října

Předpokládaná mzda:

150 Kč / hodina

Počet míst:

1

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (fajn-brigady.cz)

Na portálu Vzdělání.CZ naleznete seznam aktuálních brigád pro studenty, kteří si potřebují přivydělat, nebo hledají praxi při studiu. Brigáda na léto, brigády v Praze, brigády v Brně, brigády Ostrava, Plzeň a další města v České republice. Každá brigáda je ručně kontrolovaná pracovníkem Vzdělání.CZ.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…