Kategorie inzerce

Ukázat další zaměření

Uklízeč/ka

Tato brigáda není aktuální!

Přijmeme pracovníka na pravidelný úklid kanceláře na Praze 7 a bytu 4+1 na Praze 6. Práce na DPP. Jde o klasický úklid v příjemném a čistém prostředí,pracovní doba PO-PÁ 6:00-8:00 nebo 20:00-22:00 + úklid na bytě 1x týdně pátek nebo pondělí od 8:00 -na cca 3 hodiny. Vhodné pro ženu. Životopisy zasílejte s krátkým dopisem o vás. Nástup ihned. Dlouhodobá spolupráce.

Manuální práce

Zaměstnavatel:

PrimaFuture.cz s.r.o.

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Praha

Požadujeme:

Požadujeme pečlivost, milé vystupování a bezúhonnost.
Minimální požadované vzdělání:

Nabízíme:

Nabízíme 100 Kč/hod. a stabilitu firmy.

Termín:

od 14. prosince

Předpokládaná mzda:

100 Kč / hodina

Počet míst:

1

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (fajn-brigady.cz)

Na portálu Vzdělání.CZ naleznete seznam aktuálních brigád pro studenty, kteří si potřebují přivydělat, nebo hledají praxi při studiu. Brigáda na léto, brigády v Praze, brigády v Brně, brigády Ostrava, Plzeň a další města v České republice. Každá brigáda je ručně kontrolovaná pracovníkem Vzdělání.CZ.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.