Kategorie inzerce

Ukázat další zaměření

VESELÁ ŽENA.cz hledá pátrá potřebuje

Tato brigáda není aktuální!

HLEDÁME nové členy týmu na vkládání a kontrolu produktů do eshopu - VESELÁŽENA.cz - dárky, dekorace a doplňky do bytu, domu a zahrady. Prodejní showroom najdete v Kralupech nad Vltavou. Jsme na trhu již více jak 7 let a neustále rozšiřujeme nabídku o nové dodavatele a značné množství produktů. Zapojte se do e-commerce oblasti a staňte se externím spolupracovníkem naší společnosti! Naučíme Vás s eshopem, zaškolení je součástí. Smlouva DPP. Vydělat si můžete bez omezení, záleží jen na Vaší aktivitě. Zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií, popř. dosavadní zkušenosti s e-commerce. Bez těchto podkladů nereagujeme! Náplň práce je vhodná pro zodpovědné studenty nebo maminky na mateřské. Uzávěrka je v neděli 20.8.2017. TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI, tým VZ

Asistent(ka), administrativa

Zaměstnavatel:

Fly back s.r.o.

Místo výkonu práce:

Neupřesněno
Celá ČR

Požadujeme:

BEZ VYJÍMEK POŽADUJEME: časovou flexibilitu dle potřeby, plynulou češtinu bez gramatických CHYB a kreativní slovní zásobu, počítačovou dovednost - MS OFFICE - word, excel, STABILNÍ připojení k internetu, numerickou klávesnici a myš u PC/NB.
Minimální požadované vzdělání:

Nabízíme:

NABÍZÍME: pravidelnou, flexibilní a fyzicky nenáročnou práci z pohodlí vašeho domova, nemusíte nikam dojíždět, vše je přes internet! Zaručujeme odpovídající
a především pravidelný výdělek, který záleží jen na Vašem pracovním nasazení.

Termín:

od 23. ledna

Předpokládaná mzda:

80 Kč / hodina

Počet míst:

3

Kontaktní osoba:

Zobrazit kontaktní údaje
dojde k přesměrování na web zadavatele inzerátu (fajn-brigady.cz)

Na portálu Vzdělání.CZ naleznete seznam aktuálních brigád pro studenty, kteří si potřebují přivydělat, nebo hledají praxi při studiu. Brigáda na léto, brigády v Praze, brigády v Brně, brigády Ostrava, Plzeň a další města v České republice. Každá brigáda je ručně kontrolovaná pracovníkem Vzdělání.CZ.

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si